Orlab.cz Aktuality PF 2018

PF 2018

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám všem poděkovat za Vaši dosavadní přízeň, která jak doufáme, je výsledkem naší snahy poskytovat zákazníkům nadstandardní laboratorní a související služby.

 

Díky Vám se podařilo v posledních letech vybavit laboratoř špičkovou laboratorní technikou a značně rozšířit sortiment požadovaných služeb.

V letošním roce jsme zkvalitnili vybavení pro radiologické zkoušky vod, dokončili obnovu vozového parku, zavedli mobilní aplikaci pomocí tabletů pro odběry vzorků umožňující dokumentaci odběrových míst (GPS souřadnice, zobrazení na mapě současně s fotografií odběrového místa, vyhotovení protokolu o odběru, automatický přenos těchto dat do lab. informačního systému), upravili webové stránky a připravili zcela novou verzi laboratorního informačního sytému (Labsystém), který bude naplno spuštěn 1.1.2018.

Současně jsme v tomto roce pokračovali v pořádání odborných konzultačních dnů, tentokrát na aktuální témata - legionela v teplé vodě a nová legislativa týkající se pitných vod.

Přejeme Vám všem klidné vánoční svátky a do Nového roku 2018 pevné zdraví a hodně úspěchů v osobním a pracovním životě a těšíme se na další oboustranně prospěšnou spolupráci.

Kolektiv ORLICKÉ LABORATOŘE s.r.o.

Kontaktujte nás, kdykoliv budete potřebovat pomoc

Kontaktní formulář
Pošlete nám zprávu
    captcha