Orlab.cz Aktuality PF 2016

PF 2016

Vážení zákazníci,

ač se to nezdá, čas rychle letí a je tu opět závěr roku. Za pár dnů opět odebereme a zpracujeme vzorek s pořadovým číslem 1.

Závěr roku je čas, kdy se hodí poděkovat Vám za projevenou přízeň, věrnost, i toleranci chyb, kterých se ač neradi občas dopouštíme. A tak trošku se ohlédnout za uplynulým rokem či roky.

Interní vývoj laboratoře

Podobně jako v posledních letech se i v tomto roce díky Vaší přízni podařilo zmodernizovat další část přístrojového vybavení, změny metod akreditovat a začít s obnovou vozového parku. Za zmínku stojí vybavení ICP-MS na stanovení kovů a oprávnění od Státního úřadu pro jadernou bezpečnost k měření a hodnocení radionuklidů v pitné vodě.

Naše cíle

Našim cílem vždy bylo a bude zajištění dostupnosti širšího spektra laboratorních služeb vycházejících z požadavků zákazníků v našem regionu.

S ohledem na znalosti regionu a ve spolupráci s místními odbornými firmami tak zajistit nadstandardní, operativní a rychlé služby v přijatelné cenové relaci.

Využíváme ale i možností účastnit se jako laboratoř řešení zajímavých technologických problémů v rámci ČR a získávat tak nově zkušenosti.  Spolupracujeme rovněž s odborníky mnoha profesí a v případě potřeby využíváme jejich znalostí. Pro naše zákazníky tak zajišťujeme i služby, které sami neděláme.

Uspokojení

Největší uspokojení nám přináší okamžiky, kdy naší troškou do mlýna přispějeme k vyřešení problémů. Nebylo jich málo a ta následná radost a spokojenost je společná.

Vnější okolnosti

Naší snahou, jak si většina našich zákazníků snad uvědomuje, je přispět k rychlému vyřešení případných problémů a tím i úsporám u našich zákazníků. Hlídáním legislativy dohlížet, aby všechny odběry a rozbory byly v souladu s platnými předpisy a byly prováděny jen v požadovaném rozsahu.

Jenže přijde výběrové řízení s jediným kriteriem nejnižší ceny. Stačí, aby kdokoliv z jakéhokoliv důvodu ceny podtrhl a veškeré zkušenosti, historické znalosti problematiky daného místa, zájem atd. jsou pryč.

Nicméně doufáme, že se státní politika snad trochu změní a při výběrových řízení bude zohledněna také zejména kvalita, operativnost a rychlost poskytovaných služeb a také příslušnost k regionu a ne jen nejnižší cena, která ve většině případů vede nakonec k prodražení celé zakázky, soudním sporům i bezmocné nespokojenosti těch, kteří to pak musí řešit. 

Po této stránce věříme, že jste s námi spokojeni a těšíme se na další oboustranně prospěšnou spolupráci.

Ještě jednou nám tedy dovolte, abychom Vám popřáli dobrý vstup do nového roku 2016, pevné zdraví a hodně úspěchů v osobním i pracovním životě.

Kolektiv Orlické laboratoře

Kontaktujte nás, kdykoliv budete potřebovat pomoc

Kontaktní formulář
Pošlete nám zprávu
    captcha