Orlab.cz Aktuality Informace ke konzultačním dnům pořádaných Orlickou laboratoří

Informace ke konzultačním dnům pořádaných Orlickou laboratoří

Orlická laboratoř pravidelně pořádá v Malé Scéně v Ústí nad Orlicí konzultační dny věnované problematice vod (koupací vody a vody určené k léčebným účelům, pitná voda, odpadní voda a kaly z ČOV) a nově odpadům. Konzultační dny jsou přijímány účastníky dosavadních setkání i přednášejícími pozitivně a pomalu se stávají tradicí.

Je bohužel problém získat kontakty a oslovit případné nové zájemce o účast. Na jedné straně jsou lidé (i odborná veřejnost) unaveni množstvím nabídek a reklam, které zahlcují poštu a my k tomu (neradi) přispíváme, zasíláním pozvánek někomu, kdo o účast nemá zájem.

Na druhé straně skutečné zájemce o daná témata neoslovíme, protože nemáme kontakt nebo zaslaná pozvánka ve firmě není předána kompetentním osobám.

Dosavadním účastníkům posíláme pozvánky na vybrané konzultační dny automaticky, na základě jejich požadavku z předchozího konzultačního dne.

Počet míst v Malé Scéně je sice omezen, ale kapacita ještě nebyla zcela vyčerpána, byť účastníků postupně přibývá.

Následující řádky jsou určeny případným (zatím neregistrovaným) zájemcům o účast na našich konzultačních dnech.

Pokud chcete dostávat od nás pozvánky na konzultační dny v níže uvedených tématech, uvítáme, pokud nám svůj zájem sdělíte a pošlete na sebe kontakt, případně předáte tuto informaci dalším potenciálním zájemcům.

Kontakt pošlete prostřednictvím našeho kontaktního e-mailu (na stránkách www.orlab.cz) nebo na adresu podatelna@orlab.cz.

Do textu napište: mám zájem dostávat pozvánky na konzultační den (a doplňte vybrané téma nebo témata):

Témata

  • koupací vody a vody určené k léčebným účelům (rehabilitace)
  • pitna voda
  • odpadní vody a kaly z ČOV
  • odpady

Děkujeme za pochopení.

Kontaktujte nás, kdykoliv budete potřebovat pomoc

Kontaktní formulář
Pošlete nám zprávu
    captcha